חייגו עכשיו 054-5431398 או כתבו לנו ב- 

נדלן באודסה

נדלן באודסה, דירות להשכרה באודסה

19 באוק׳ 2018 - מדוע מומלץ להימנע מרכישות בקייב והאם בשנתיים הקרובות תחזור אודסה לתשואות ... מומחי נדל"ן מעריכים כי ב-2019 תחל עליית מחירים, בין היתר בזכות הבחירות .
כלכליסט
למרות העשור המטלטל שעבר על אוקראינה, חברות דירוג אשראי מסמנות את אודסה כיעד החם הבא להשקעה. מדוע מומלץ להימנע מרכישות בקייב והאם בשנתיים הקרובות תחזור אודסה לתשואות הגבוהות שידעה טרום המשבר?


מאז המשבר הגלובלי של 2008 וחוסר היציבות הפוליטי שנגרם בעקבות המאבק מול רוסיה על חצי האי קרים ב-2014, סבלה אוקראינה מפגיעות חוזרות ונשנות בכלכלתה. פגיעות אלה נתנו את אותותיהן גם בשוק הנדל"ן במדינה, ואף הובילו לירידה תלולה במחירי הדיור – בין השאר בשל קטיעת קשרי המסחר והתיירות עם רוסיה.

אוקראינה עשתה כל מה שהיה ביכולתה כדי להציל את כלכלתה המדשדשת. היא הצליחה בשן ועין להימנע מחדלות פירעון, התאוששה מצמיחה שלילית בתמ"ג וחתמה על הסדרי חוב והסכמי סחר עם מדינות בעלות עניין, בהן ישראל, וכן עם האיחוד האירופי. הודות להסכם הסחר החופשי עם האיחוד, שנכנס לתוקף בספטמבר 2017, נאלצה אוקראינה ליישר קו עם המדיניות והסטנדרטים הכלכליים, הפיננסיים והרגולטוריים המחייבים את מדינות האיחוד. והנה זה פלא – כבר באותה שנה כלכלת אוקראינה זינקה בחדות, ומחזור המסחר שלה עם האיחוד האירופי גדל בלא פחות מ-27%.

זמן טוב להשקיע - לייעוץ:
דוד פרסיקו:
https://api.whatsapp.com/send?phone=+972543006771
david.persiko@gmail.com
https://abnb.me/1wbOj9i4Z32all בניית אתרים